0 Kč

Nablýskané auto

Za prvé: umýt auto

Mytí auta provádějte ideálně ve stínu, bez přímých slunečních paprsků. Pokud to není možné, tak auto udržujte vlhké a po umytí jej rychle usušte. Šampón i kapky vody mohou na laku zanechat mapy, které jdou následně těžko odstranit. V prvé řadě budete potřebovat kbelík na vodu, ideálně doporučujeme kbelíky dva. Jeden na vodu s šampónem, druhý pouze s čistou vodou, ve kterém budete oplachovat rukavici. Kvalitní šampón, který nepoškodí voskovou vrstvu, je základ

Za druhé: usušit auto

Po umytí přichází na řadu sušení karoserie. Základem je samozřejmě kvalitní sušící ručník, který je dostatečně jemný pro lak a zároveň má schopnost vysoké absorbce vody. Vyšší investice do kvalitního ručníku se nevyhýbejte, protože se vám mnohokrát vrátí nejen díky mnohem efektnější práci, ale i trvanlivosti a usnadnění samotného sušení vozu.

Za třetí: naleštit auto 

Vosky se rozlišují podle složení nebo podle toho jakou barvu laku máte.. Někdo preferuje přírodní vosky nebo syntetické vosky s dlouhou výdrží. Vosk naneste na karoserii vozidla. Jaký při tom zvolíte pohyb je na vás, můžete nanášet vosk "sem-tam" nebo krouživými pohyby. Postupujte vždy po jednotlivých částech, nenanášejte vosk naráz na celé auto. Poté jej nechejte zaschnout (5-10 minut) a rozleštěte mikrovláknovou utěrkou.  Vosk můžete nanášet i ve dvou vrstvách, jednak tím zabráníte tomu, že nějaké místo vynecháte a zároveň prodloužíte dobu, po kterou bude lak vašeho auta chráněn.

A to je vše, nyní se už můžete těšit z krásného a především chráněného laku vašeho auta

SHERON Autošampon

SHERON Autošampon s voskem

SHERON Autošampon  lesk a vosk

autošampon

Univerzální čisticí prostředek na všechny typy automobilů, určený zejména k ručnímu mytí. Ideální pro použití před nanášením leštěnek.

Praktické dávkování pomocí vršku u 500 ml balení

Ruční mytí násobně prodlužuje životnost autolaků. 500 ml

autošampon a vosk

Univerzální čisticí prostředek na všechny typy automobilů, určený zejména k ručnímu mytí a konzervaci.

Dávkování pomocí vršku u 500 ml balení.

Poskytuje voskovou ochranu laku.  500 ml

autošampon a vosk lesk

Mimo vynikajících mycích schopností nabízí i voskovou ochranu a propůjčuje vysoký lesk. Vhodný pro ruční i strojové mytí. S vůní eukalyptu.

Vosková ochrana

Vysoký lesk

Vůně eukalyptu  1 litr

SHERON Autoleštěnka

SHERON  Autoleštěnka barevná

leštěnka

Prvotřídní leštěnka s voskem vhodná pro všechny typy laků (metalické i barevné) a všechny stavy laků (nové i zvětralé). Snadno a jednoduše odstraňuje jak zašednutí laku způsobená deštěm a povětrnostními vlivy, tak škrábance z mycích kartáčů. Dodává brilantní lesk. 

Na všechny druhy laku

Vysoký lesk

Ochrana vosku    250 ml

leštěnka zelená leštěnka červená leštěnka modrá leštěnka černá leštěnka stříbrná

Barevná leštěnka je barvou obohacený ochranný vosk. Čistí, leští, zdokonaluje a konzervuje všechny barevné i metalické laky. Barevné pigmenty překryjí drobné škrábance v laku či malé vrypy od kamínků.

Použití na všechny barevné i metalické lakyPřekryje drobné škrábance i vrypy od kamínků 250 ml