0 Kč

Nisan

Autopotahy na míru - vašeho vozu

Přesné autopotahy šité na míru vyhrávají nad autopotahy univerzálními kvalitou střihu,

odolností materiálu a především poměrem cena/kvalita.

Design potahu je přesně podle designu originálního sedadla, volitelné provedení,

zátěžový materiál, kožené boky sedadla, molitan, ochranná mřížka.

.

Peugeot

.

.

.

VÝHODY PŘESNÝCH AUTOPOTAHŮ

Veškeré prvky sedaček nemají na použití přesných autopotahů žádný vliv. Přesné autopotahy jsou vždycky zhotoveny tak, aby byla zohledněna veškerá funkčnost sedaček.

U přesných autopotahů si lze ze vybrat barvy boků ze 4 variant. Vzorů na sedací a opěrnou část je pak na výběr více než 30.

Látky, ze kterých jsou přesné autopotahy vyráběny, mají několikanásobně větší gramáž a tedy i pevnost, než autopotahy univerzální. Silné a přesné švy ve spojích.

Poměr cena/kvalita.

100% český výrobek

Citroen.

.

Abychom pouze nechválili, je třeba zmínit i některé zápory, pokud se rozhodnete pořídit přesné autopotahy.

  • Vyšší cena oproti univerzálním autopotahům
  • Autopotahy se zhotovují na zakázku dle konkrétního auta a proto je u nich delší doba dodání. Obvykle je to 2-3 týdny. V sezóně, která obvykle trvá od dubna do července, se může doba výroby zvýšit na 3-4 týdny.
  • Pro zhotovení přesných autopotahů je třeba mít k dispozici střih autosedaček, pokud takovýto střih není k dispozici, autosedačky nelze zhotovit.
  • Existují určité typy automobilů, které mají natolik specifické sedačky, že na ně žádné autopotahy (ani univerzální ani přesné) nelze použít.

.

..

.

.

.

.

Tipy pro nákup a používání autopotahů

Mercedes

Ať už se rozhodnete pro nákup autopotahů na míru nebo univerzálních autopotahů, máme pro Vás několik tipů a rad.

Nasazování autopotahů není složité. Nicméně aby došlo k ideálnímu napasování a vypnutí potahů, je třeba si s nasazením trochu vyhrát a celý proces nasazení potahů je časově náročnější. Na nasazení autopotahů doporučujeme vyhradit si jedno odpoledne.

Autopotahy nekupujte s myšlenkou, že když bude třeba, 2x za rok se vyperou. Prát je je sice možné, ale po prvním nasazení potahů si jejich opětovné sundávání a nasazování rozmyslíte. Autopotahy se dají čistit různými přípravky na čištění textilu nebo sedaček a to bez nutnosti je sundávat.

Jestliže používáte auto k pracovním i soukromým účelům a potřebujete potahy, které lze rychle nasadit a svléknout, pak jsou pro Vás ideální ochranné potahy, autotrika nebo podsedáky.

Vzhled ochranných potahů není nejpěknější, nicméně je lze velmi rychle nasadit i sundat.

Hodí se především do užitkových vozů, které jsou používaný pracovním i soukromým účelům a kdy lze očekávat velmi ušpiněné oblečení pasažérů (zedníci, kopáči, sádrokartonáři apod.).

Kompromisem mezi autopotahy a ochrannými potahy jsou pak autotrika  nebo podsedáky, jejichž instalace je poměrně rychlá a na rozdíl od ochranných potahů i dobře vypadají.

Autopotahy  jsou certifikované pro použití ve vozech s bočními airbagy (TÜV SÜD). Autopotahy prošly mnoha dalšími zkouškami a jsou dále certifikované na:

  • stálobarevnost
  • nehořlavost
  • pevnost